TWORZENIE I MONTAŻ SIECI KOMPUTEROWYCH

 

Sieci komputerowe powoli stają się czymś niezbędnym w naszym życiu. Usługi dostępu do internetu z miesiąca na miesiąc stają się coraz tańsze a przez to bardziej popularne. Nasza firma aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów dołączyła do swojej oferty projektowanie i montaż sieci komputerowych.

 

Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo Państwa komputerów. Nasze sieci bezprzewodowe, jak również te oparte na tradycyjnej skrętce są zabezpieczone tak aby nie miały do nich dostępu osoby postronne.

 haker

Aspekt bezpieczeństwa jest również bardzo ważny w firmach, któż z Państwa chciałby aby faktury, statystyki sprzedaży lub dane osobowe klientów wpadły w niepowołane ręce? Projekty naszych sieci dzięki zastosowaniu firewalli i innych bardziej złożonych zabezpieczeń są w stanie oprzeć się próbom włamań przez osoby postronne.

 router

Sieci komputerowe tworzymy od podstaw jak również jesteśmy w stanie rozbudować te już istniejące. Wykonujemy je na najwyższej jakości routerach i przełącznikach sieciowych. Dzięki zastosowaniu popularnych urządzeń WLAN 2,4 GHz a także urządzeń z wyższej półki transmitujących w paśmie 5 GHz, używanie sieci montowanej przez nas jest proste i przyjemne w obsłudze.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo to czego próżno szukać u konkurencji a mianowicie 24 godzinny serwis urządzeń przez nas montowanych. W razie awarii najszybciej jak to tylko możliwe przyjedziemy i usuniemy jej przyczynę.

 serwis24

Sieci tworzymy z myślą o ich użytkownikach. Zawsze staramy się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę danych zarówno tych domowych jak i firmowych.