INSTALACJE TV-SAT

 

Naszym klientom proponujemy pełną obsługę w zakresie doboru odpowiedniej platformy cyfrowej oraz pakietów w niej dostępnych.

 

polsat cyfrowy Częstochowa Lubliniec Kłobucknc+ częstochowa lubliniec Kłobuck Blachownia

Zakupiony przez Państwa sprzęt jesteśmy w stanie zamontować tak aby wykorzystywany był w 100% swoich możliwości. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu w pracę którą wykonujemy zakupione dekodery cyfrowe po wygaśnięciu umowy z operatorem nie będą tylko bezużytecznymi gadżetami zaśmiecającymi mieszkanie.W naszej ofercie znajduje się również montaż instalacji pozwalający odbierać platformę cyfrową CYFRA+ nie tylko na jednym telewizorze w domu. Dzięki zastosowaniu Card Splitterów możliwy jest odbiór różnych kanałów nawet na 8 odbiornikach w domu, przy opłacaniu jednego abonamentu.

splitter

Posiadamy doświadczenie w montażu odbiorników tv-sat w komputerach PC. Dzięki naszym rozwiązaniom, klient jest w stanie wykorzystać wszystkie możliwości systemów telewizji cyfrowej nie tylko w odbiornikach telewizyjnych ale również w w Notebookach!

laptok

Najnowsze technologie dostępne na rynku stwarzają również możliwość oglądania telewizji satelitarnej z wielu satelitów jednocześnie nawet przez odbiorców posiadających tylko jedną antenę bez stosowania drogich zwrotnic.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zastosowaniem jednej lub kilku w/w opcji chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podjąć satysfakcjonującą decyzję.